חבר מועדון? הטבות ממתינות לך. להרשמה/התחברות

המפעל

דובידו פקטורי הוא מפעל ליצור בובות אישיות 
במפעל שלנו תוכלו לייצר את בובת החלומות שלכם מההתחלה ועד הסוף. 
במהלך התהליך תעברו חוויות מרגשות, כייפיות וקסומות שבמהלכן תתחברו באופן אישי לבובה המיוחדת שלכם.

 

בוחרים את דובידו

ההתרגשות מתחילה! בשלב זה תבחרו את מעטפת החיה שאותה אתם הולכים ליצור, לעצב ולהתחבר במהלך התהליך במפעל. תוכלו לבחור את הדובי שאתם הכי אוהבים מתוך מגוון משפחות של חיות, צבעים וסגנונות.

מילוי עננים

כעת הגיע הזמן לחבר את מעטפת הדובי שלכם אל מכונת עננים שתנפח את הדובי כדי שיראה מלא ויפה. אתם תחליטו עד כמה מלא תרצו שיהיה הדובי - עד שתהיו מרוצים.

מכניסים חיים

הגיע הזמן לשלב המרגש ביותר בתהליך - להכניס חיים לדובי שלכם. בשלב הזה תקבלו כרית לב קסומה שנקראת כרית החיים, תעברו טקס מיוחד שבו תבקשו משאלה, תקבלו ותעניקו אהבה, ובסוף הטקס המופלא, תפיחו חיים בדובי שלכם. ניתן להוסיף לב פועם, ובכל פעם שתחבקו את הדובידו שלכם, תרגישו את הלב שלו פועם

איבזור וסטיילינג

שלב זה אינו חובה, אך מוסיף הרבה עניין לדובי הייחודי שלכם. תוכלו לבחור מבין מגוון רחב ומהמם של אביזרים את הפריטים שהכי יתאימו לדובי שלכם, זו יכולה להיות שמלת כלה, חליפת חתן, חצאית בלרינה, משקפיים ועוד אביזרים שיהפכו את הדובי שלכם למגניב ביותר.

הנפקת תעודת זהות ורישום

איזה כייף, הדובי שלכם מוכן! כעת הגיע הזמן לרשום אותו במרשם האוכלוסין המיוחד של דובידו. אצלנו לכל דובי יש חיים משל עצמו והוא חלק מקהילה גדולה ומשפחתית. כשסיימתם לרשום את הדובי שלכם תקבלו תעודת לידה ואת הדובי עצמו עם התיק המיוחד שלנו.

ועוד קצת פרטים:

🐾 דובידו הוא מותג ישראלי

🐾 הבובות שנמכרות בדובידו מיובאות מסקנדינביה ועברו את הבדיקות הכי מחמירות של מכון התקנים ואושרו לשימוש מגיל לידה

🐾 אחריות הינה ללא הגבלת זמן! בלבד שנעשה שימוש סביר במוצר

🐾 המוצרים בדובידו פקטורי בעלי תו כחול לבן 🇮🇱

🐾 בדובידו, לפני שרוכשים בובה רוכשים חוויה וכך גם תהליך הייצור והבחירה הותאם במיוחד עבורכם, בין אם במפעל בקניון או באתר האינטרנט שלי

🐾 דובידו תמיד כאן בשבילכם – לפני ואחרי הקניה תמיד אשמח לשמוע מכם ולעזור בכל דבר שניתן.

תנסו אותי! 😊 טלפון 073-3744467 / הודעת וואטסאפ 050-4646506